Güncel Moda / Moda / Gelinlik Modelleri / Straplez Gelinlik Modelleri

Straplez Gelinlik Modelleri

Straplez gelinlik modelleri

Moda evleri ve moda tasarımcıları tarafından, en ünlü kreasyonlar straplez gelinlik modelleri kapsamında olurken, birbirinden farklı kesim detayı ve renk çeşitliliği oldukça yaygın olarak tercih ediliyor. Elbette ki straplez modeller, göğüs dekoltesi ve askı detayları ile bayanlara destek olurken, etek kesim ve dikiş detayları da oldukça çeşitliliğe sahip.

Balık kesim straplez

Straplez modeller de, bazı kesim detaylarına sahip modeller bulunurken, balık kesim gelinlikler, moda tasarımcılarının en fazla önem verdikleri arasında. Her ne kadar geçmiş sezonlarda da bu ürünlere ulaşabilmek mümkün olsa da, en yeni dokunuşlar ile beraber, şık ve ihtişamlı tasarımlar göz önüne sürülüyor.

Balık kesimler ile sunulan modeller de, kalça ve bel kısmı dar kesim olurken, diz kapak altlarında genişleyen kesim detayları tül detaylar ve dantel işlemeler ile şekillendirilirken, daha şık tasarımlar ortaya çıkıyor.

A kesim modeller

Yine straplez gelinlik modelleri arasında yaygın olarak tercih edilen modellerden birisi de, A kesim yani prenses gelinlik modelleri. Diğer modellere göre daha kabarık ve geniş alana yayılan bu modellerde, tarlatan kullanılarak, farklı tasarımlar da ortaya koyuluyor. Elbette ki A kesim modeller her zaman tarlatanlar ile kabartılmazken, tüylü ya da tüllü kabartmalar da kullanılabilmektedir.

Bahsettiğimiz bu modellerde inci işlemeler, pullar ya da puantiyeler de kullanılabilir. Sizlerde en ünlü kreasyonlara göz atarak, moda tasarımcılarının en trend ürünlerinden tercihler gerçekleştirebilirsiniz.

Yazar; Kübra

Sırada ki Moda Haberi

2016 gelinlik modelleri

Son çıkan gelinlik modelleri

Yeni Çıkan Gelinlik Modelleri 1 . Gelinlik Modeli ; Gögüs boyu tüllerle kapalı kollara kadar ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir