Güncel Moda / Moda / Gelinlik Modelleri / Son çıkan gelinlik modelleri

Son çıkan gelinlik modelleri

Yeni Çıkan Gelinlik Modelleri

1 . Gelinlik Modeli ;

Gelinlik Modelleri

Gögüs boyu tüllerle kapalı kollara kadar uzanan tül çok güzel bir görünüm katmış. Etek boyu çok uzun olmamasından kaynaklı düğün dansları için avantaj sağlamaktadır. Etek kısmı sadece ve zarif duran bu model. Çiçek desenleriyle bir bütün olarak çok hoş duruyor uzun küpelerle kombinlenmiş olan modele 7 Puan veriyoruz.

Piyasa değeri ortalama : 1,800 TL


2 . Gelinlik Modeli ;

gelinlik trendleri

Sırta kurdale ile bağlanmış kuşağı ile ilk bakışta güzel bir görünüm bırakan bu model sırt dekoltesiyle cesur bir duruşta sergilemektedir. Mütevazi bir göğüs dekoltesiyle şık duran bu modeli güzel bir kolye ve kısa küpelerle kombinlenmiş. Gögüs bölümünden etek boyunun sonuna kadar çiçek desenleriyle başarılı bir consept olmuş. Bu modelde de etek boyunun kısa olmasından dolayı bu modelde dans konusunda kolaylık sağlıycaktır. Bu kuşaklı sevimli ve zarif modele 8 Puan veriyoruz.

Piyasa değeri ortalama : 2,000 TL


3 . Gelinlik Modeli ;

yeni gelinlik modelleri

Daha çok prenses gelinlik modellerine benzeyen bu model dans için çok dezavantajlıdır. Nedeni kat kat fazla astar olması ve damadın ayağına dolaşması. Kabarık gelinlik modellerinin genel dezavantajıdır… Etek bölümü komple işlemesiz tül indirme olan bu model daha sade görünüm sevenlerin hoşlarına gidecektir. Yine küçük iki inci küpe ile kombin yapılmış olan Askılı bu modele 5 Puan veriyoruz.

Piyasa değeri ortalama : 2,000 TL


4 . Gelinlik Modeli ;

cesur gelinlik modelleri

İlk baktığımızda göğüs dekoltesi dikkat çeken bu model cesur ve kendine güvenen bayanların tercihi olacaktır. Etek boyu bu gün veriğimiz diğer modellere kıyasla daha uzun olan bu model. Etek boyunun sonana kadar işlemeleriylede şıklık sağlamaktadır. Fakat bizim hoşumuza gitmeyen sanırız sadece kuşak işlemesi böyle bir modele daha zarif bir kuşak yapılabilirliği olduğunu düşünüyoruz.

Küçük küpeler ve şık bir kolye ile kombinlenmiş bu modelde göğüs üstü işlemelere dikkat etmelisiniz. Hoş duran işlemelerle bu gun verdiğimiz modeller arasında bizden en çok puanı alan bu model oluyor ve 9 Puan veriyoruz.

Piyasa değeri ortalama : 2,000 TL


Yeni çıkan gelinlik modellerini sizlerle paylaştık bir sonraki gelinlik modelleri konusunda Görüşmek Üzere.

 

Yazar; Yasemin

Elimden geldiğince blog yazarlığı yapmaya çalışıyorum genelde guncel moda konusunda yazmazdak hoşlandığım için bu siteyi tercih ettim dilerim konularımı okur yorum yaparsınız. Belki sizde benim gibi yazar olursunuz. Özgün yazılar , makeleler hazırlayan hevesli yazarları bu site kadar destekleyen başka bir site daha önce görmemiştim iletişim bölümünden yazmanızı tavsiye ederim. :)

Sırada ki Moda Haberi

balik-gelinlik-modeli

Balık Gelinlik Modeli Nedir? Nasıl Olmalıdır

Balık gelinlik modelleri genelde dize kadar dar devam eden ve dizden ibaren açılan prenses’de olabilir ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir