Güncel Moda / Dekorasyon / Salon dekorasyon modelleri

Salon dekorasyon modelleri

Salon dekorasyon modelleri

Evlerimizde salonlarımız, en çok vakit geçirdiğimiz ve en eğlenceli anları yaşadığımız mekânlar arasında. Elbette ki kendimizi huzurlu ve rahat hissedebileceğimiz pek çok farklı dekorasyon fikirleri yer alırken, son yıllarda, salon dekorasyon modelleri, birbirinden farklı havayı kullanıcılarına sunuyor.

Ahşap modellerin etkisi

Güneş ışığını oldukça iyi alan bir salon için, en koyu ahşap tonlarından olan mobilya tasarımları boy gösterebilir. Dilersiniz ki, eskitme ahşap mobilyalar da farklı bir tarzı yansıtırken, büyük bir salonun tam ortasında olan antika bir halı da, eskitme ahşap mobilyalar ile bir uyum içerisinde olacaktır.

Salonlarınızı bölümlendirin

Yani, seçtiğiniz bir bölüm tamamen klasik tasarımlara sahip olurken, diğer bir bölüm içinde oldukça modern ve şık bir tasarım gerçekleştirebilirsiniz. Tabi ki bu geçişler, her iki taraf içinde uyumlu bir şekilde tasarlanmalıdır.

Salonda bir bölümde kütüphane

Belli ki, evlerinize sığmıyor ve kütüphanelerinizi nereye koyacağınızı bir türlü kararlaştıramadınız. Yine, salon dekorasyon modelleri arasında olan bölümlendirme, salonun seçilmiş bir mekânında kütüphane havasını yansıtabilir öyle değil mi? Oturma grupları ya da masalar ile çevrelenmiş bir bölge, duvarda olan kitaplıklar ile kütüphane havasını yansıtabilir. Bu da evlerinizin salonlarını gayet avantajlı kullanmanızda yardımcı olurken, hem de beraberinde, yeni ve şık bir fikir olarak kullanılmış olabilir.

Mobilya renk tonları ile kullanılan perdeler ve parkeler uyumlanması ile eksiklikler tamamlanarak, ışıklandırma sistemlerini en iyi şekilde konumlandırabilirsiniz.

Yazar; Kübra

Sırada ki Moda Haberi

Dekorasyon Örnekleri

2016 Dekorasyon Örnekleri

 2016’DA BU YENİLİKLERE BİR GÖZ ATIN Her geçen gün değişen dekorasyondaki yeniliklere baktığımızda 2016 yılında ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir