Güncel Moda / Magazin / Moda Ve Sanat Dünyası İzmir’de Buluştu, Dreamstyle Amatör Moda Yarışması

Moda Ve Sanat Dünyası İzmir’de Buluştu, Dreamstyle Amatör Moda Yarışması

Moda ve Sanat Dünyası İzmir’de buluştu. Dreamstyle Amatör Moda Yarışmasının finali ünlü modacılar ve sanatçıların katılımıyla gerçekleşti. Gökhan Keser’in mini konser verdiği bu etkinlikte önce genç yarışmacılar tarafından tasarlanmış birbirinden iddialı  kıyafetler, mankenler tarafından sergilendi. İzmir’in yeni hayat merkezi Mavi Bahçe tarafından yapılan yarışma sanat ve moda dünyasının tanınmış simalarını bir araya topladı. Çiğdem Tunç’un sunuculuğu ile oldukça eğlenceli geçen Dreamstyle Amatör Moda Yarışmasında, jürinin oylarıyla 3 genç modacı ödül almayı hak kazandı.  Zehra Bozkurt, oldukça rağbet gören “Güneşin Yansımalı” eseriyle birinci oldu. Bozkurt ödülünü, Ertan Kayıtken, Neslihan Yargıcı ve  Vedat Özeren’in elinden aldı. İkinci olan genç tasarımcı ise “Magnetik” isimli eseri ile Gökçe Üstgül oldu. Üstgül’ün ödülünü, Şenay Düdek ve Banu Noyan birlikte verdi. Hasan Can Meşelik ise,  “Tiana” isimli eseriyle üçüncülüğe layık görüldü. Meşelik’in ödülü ise  Pakize Sükan ve Erol Atar ile takdim edildi.
dreamstyle-e1487170025564

Dreamstyle Amatör Moda Yarışmasının jüri üyeleri ünlü isimlerden oluştu.

Jüride Koreograf Banu Noyan, Modacı Neslihan Yargıcı, Gazeteci Şenay Düdek , Fotoğraf Sanatçısı Erol Atar, Modacı Ertan Kayıtken, Şarkıcı Gökhan Keser,  Mavi Bahçe AVM Müdürü Vedat Özeren, Ege Üniversitesi Bayındırlık Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Kemal Yanmaz, Elvan Özkavruk Adanır, Gazeteci Besim Kazado, İstanbul Kemerburgaz  Üniversitesi Moda Tasarım Bölümü Öğretim Görevlisi Piraye Yüksel Demircan, İzmir Ekonomi Üniversitesi Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü Başkanı, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil ve Moda Tasarım Bölümü Öğretim Üyesi Canan Erdönmez, İstanbul Teknik Üniversitesi Moda Tasarım Bölümü Öğretim Üyesi Belgin Görgün, Diva Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Pakize Sükan yer aldı.

 

Yazar; Bayza

Sırada ki Moda Haberi

2017-altin-palmiye-odulleri-belli-oldu--2824215

Şahan Gökbakar’a Kötü Haber! 4. Altın Palmiye Ödül Töreni

Gişede Recep İvedik 5 ile izlenme rekorları kıran Şahan Gökbakar, Altın Palmiye ödüllerinde listeye giremedi. ...

Bir Yorum

  1. ___123___Moda Ve Sanat Dunyas? Izmir’de Bulustu, Dreamstyle Amator Moda Yar?smas? – Guncel Moda | Son Trendler | Moda Haberleri___123___

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir