Güncel Moda / Kadına Dair / BİRİSİ DANLA BİLİC Mİ DEDİ?

BİRİSİ DANLA BİLİC Mİ DEDİ?

Danla Bilic denilince akla ilk gelen şeyin makyaj olması gerekirken çoğumuzun  aklına “Yalak” kelimesi geliyor. Make up artisti değil miydi bu kızımız? İşte olay buradan itibaren başlıyor. Yoksa bu kadar kısa sürede geniş bir kitleye hitap etmesinin başka bir açıklaması olamaz. Kızı erkeği fark etmiyor. Ve  her şey samimiyetten geliyor. Kız çok dobra bir kere ya. İzlettiriyor yani kendini ve toplumda var olan kız tiplerinden bahsediyor. Bunu kimse inkar edemez bence.

Yaklaşık 4 ay önce Youtube’a koyduğu “Yeditepe Üniversitesi %50 Burslu Kız Makyajı”  sayesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Hakkında çok konuşuldu. Tamam belki Danla Bilic’ten nefret eden kesim bu kısımda biraz haklı olabilir, milleti fazla trollüyordu. Alışılagelmişin dışında yapıyordu tabii ki bunu. Ama bu benim umurumda değil. Bende başta ön yargılıydım rol mü yapıyor bu kız yoksa gerçekten böyle mi gülüyor bir insan nasıl böyle olabilir diyordum ama ilk videosunu izledikten sonra kendimi diğer videosunu izlerken buldum sonra bir sonraki derken  bir gece de tüm videolarını izleyip, cuma günü saat 18.00 ‘ ı bekleyen kesimden oldum. 

1748831_0_14851574983nZSz

Gelin şimdi biraz makyaj videolarından bahsedelim.

Aslında makyaj yaparken bir nevi makyaj videolarıyla dalga da geçiyor. Yaptığı makyajlar o yönde. Ve bir insan makyaj yaparken ancak bu kadar eğlenebilir çünkü.  Sinan da umarım eğleniyordur karşısında. Ne çekiyor  o kısmı biz bilemeyiz.  
s-e9cfdff6f6801aa5077cc0b9f1b1424409061643

Gülüşüyle, kendisiyle barışık olmasıyla ve dobralığıyla Youtube camiasını solladı. Bu bir süre de böyle devam edecek eminim. Çünkü bu kızın anlatacak şeyi hiç bitmez, var o potansiyel. 

screenpip

Herkes biraz Danla bence.

O videoların içinde kendinizden örnekler bulmuyor musunuz? Yapmayın. Nefret eden insanlar size sesleniyorum. İZLEYENLERİN BEYNİ VAR. Muhtemelen o dalgası geçilen insan tipi bunlar. Neyse bu bahsi kapatalım. 

Daha çok ‘SANANE LAN YALAK! ‘ lı günler göreceğiz. Umarım abartılmaz. 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir