Güncel Moda / Moda / Zarif gelinlik modelleri

Zarif gelinlik modelleri

Zarif gelinlik modelleri

Gelinlikler düğünlerin bir sembolüdür. Gelinlik çağına gelen her genç kız yavaş yavaş kendi düğününde giyeceği gelinliği hayal etmektedir. Sevdiği kişiler de ona gelinlik tavsiyeleri vermektedir. Çoğu zaman internet sitelerinde bu konu ile ilgili forum sitelerinde yazılar yazılmaktadır. İşte o yazılardan birine yer veriyoruz. Bu yazıda anlatılacak en zarif gelinlik modelleri senenin belki de en yeni ve güzel tasarımları olacak.

Her sene farklı bir moda oluşturulmaktadır

Her geçen farklı gelinlik modelleri yeniden yorumlanarak hayatımıza girmektedir. Bunlar içinde en zarif olanları ise diğerlerine göre daha çok tercih edilmektedir. En çok tercih edilen gelinlik modeli sırtı açık, satenden imal edilmiş ve duvağı uzun olan gelinliklerdir. Bu gelinlikler arasında en zarifleri elbette dantellerle süslenmiş olanlarıdır.

Dantel her yerde olabilir

Dantel gelinliğe farklı bir hava katan eklentidir. Üzerinde dantel bulunan zarif gelinlik modellerinde çok küçük bir kısım veya çok büyük bir bölge dantel ile oluşturulabilmektedir. Örneğin gelinliğin göğse olan kısmı normal kumaş iken göğüsten omuzlara kadar yer alan dantel işçiliği karşımıza çıkabilir. Ya da gelinliğin eldivenleri dantelli olabilir.

Dantel ile işlenen ayrı bir parça ise pelerindir. Duvak ile birlikte farklı bir tasarımı meydana getiren pelerinlerin tamamı veya bir kısmı dantel ile işlenerek güzel bir görüntü oluşturabilir. Siz de düğününüzde zarif bir gelinlik seçmek istiyorsanız dantel olan modellere bakmanızı tavsiye ederiz.

Yazar; Kübra

Sırada ki Moda Haberi

uygun-fiyatli-deri-ceketler

Black Friday İndiriminden Aldıklarım :)

Merhaba kızlar yazılarıma tekrardan devam etmek istiyorum . Öğrenci olduğum için yazı yüklemekte zorlanıyordum ama ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir