Güncel Moda / Magazin / Türk Modacının Paris Defilesi

Türk Modacının Paris Defilesi

Gülnur Güneş paris kreasyonları

Dünyanın en popüler turizm yerlerinde yaptığı şovlarla ün salmış model Jessica Minh Anh, Türk moda tasarımcısı Gülnur Güneş’in kreasyonları için Paris’te defile düzenledi.Gülnur Güneş‘in 15 parçalık kreasyonunun yanında Hong Kong, Yeni Zelanda ve Suudi Arabistan’lı çeşitli modacıların modelleri de tanıtıldı.Defile, Selne nehrinde seyir halindeki bir teknede gerçekleştirildi.

Gülnur güneş paris moda defilesi kreasyon

Defile öncesi röportaj veren ünlü modacı Güneş, beraber defile yapma fikrinin nasıl ortaya çıktığına ilişkin gelen bir soruya şu şekilde cevap verdi: Jessica Minh Anh’ın ekibi bana ulaştı ve Türkiye adına defilesine katılıp katılamayacağımı sordu.Bu teklif oldukça hoşumuza gitti.Tabi ki bu kararda Jessica ve ekibinin daha önce yaptığı işlerin de oldukça etkisi oldu diye aktardı.

Gülnur güneş moda kreasyonu elbise

Defilede sadece gece kıyafetlerinin tanıtıldığı belirtilirken Jessica ile tekrar seve seve başka projelerde buluşmak istediğini belirtti.Güneş ; “bence burada bulunmak kreasyonlarını sergilemek her modacının hayalidir.Türkiye adına bizim çağrılmamız da ayrı bir gurur verici olaydır.Çok mutluyuz ” diye ekledi.

paris Jessica anh gülnur güneş

Vietnamlı model Minh Anh ise, farklı kültürlerden moda akımlarını bir araya getirmek oldukça heyecan verici.Farklı kültür ve geleneklerin bir arada olduğu bu defileyi düzenlemek beni oldukça etkiledi şeklinde demeç verdi.

Yazar; Arzu

Sırada ki Moda Haberi

dreamstyle-e1487170025564

Moda Ve Sanat Dünyası İzmir’de Buluştu, Dreamstyle Amatör Moda Yarışması

Moda ve Sanat Dünyası İzmir’de buluştu. Dreamstyle Amatör Moda Yarışmasının finali ünlü modacılar ve sanatçıların katılımıyla ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir