Güncel Moda / Moda / Kombin / Salaş Trençkot Modelleri

Salaş Trençkot Modelleri

Kombin planlamanızın vazgeçilmezi olacak salaş trençkot modelleri bu sezon da çok moda. Kot Jean pantolon ve salaş bluz modelleri ile birlikte hazırlayacağınız kombin planlamalarını salaş trençkot modelleri ile taçlandırabilirsiniz. Hem şık hem de modern kombinler imza atmak isteyenlerin ilk seçimi olan salaş trençkot modellerine bayılacaksınız.

Çiçek Desenli Trenkçkot Modelleri

Renkli giyinmeyi seven bayanların ilk seçimi çiçek desenli trençkot modellerini, kot Jean pantolon modelleri ile destekleyebilirsiniz. Hazırlayacağınız kombin planlamasını uzun tunik modelleri ile taçlandırabilirsiniz. Kombin planlamanızda kullanacağınız uzun tunik modelini, pantolonunuzun iç kısmına doğru kıvırabilirsiniz. Bu planlama sayesinde salaş görünümün ön plana çıkmasına kaynaklık edebilirsiniz.

trençkot

Krem Rengi Trençkot Modelleri

Sade ve şık olmayı seven bayanlardansanız krem rengi trençkot modellerine merhaba diyebilirsiniz. Kot Jean pantolon ve tişört modelleri ile hazırlayacağınız günlük kombin planlamalarını krem rengi trençkot modelleri ile taçlandırarak modern şıklığa sahip olabilirsiniz. Modern görünümü ile farklılık yaratan krem rengi trençkot modelleri ile hazırlayacağınız kombin planlamalarını kalın tabanlı Oxford ayakkabı modelleri ile destekleyebilirsiniz. Son adımda ise büyük taşlara sahip aksesuar modellerinden yararlanabilirsiniz

.trençkot3

Bağlama Detaylı Trençkot Modelleri

Salaş ve maskülen şıklığa merhaba demek isteyenlerdenseniz bağlama detayı ile taçlandırılmış trençkot modellerini tercih edebilirsiniz. Sezonun en özel giyim parçaları arasında yer alan bağlama detaylı trençkot modellerini uzun kazak ve salaş pantolon modelleri ile destekleyebilirsiniz. Ayakkabı seçiminde ise stiletto tarzı modellere yönelebilirsiniz.

oü

Yazar; Bayza

Sırada ki Moda Haberi

kombin13

Klasik Kombinler

Birbirinden trend klasik kombinler ile tanışmaya ne dersiniz? Eğer sizler de düşlerinizde ki kombinleri tarzınız ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir