Güncel Moda / Magazin / Şahan Gökbakar’a Kötü Haber! 4. Altın Palmiye Ödül Töreni

Şahan Gökbakar’a Kötü Haber! 4. Altın Palmiye Ödül Töreni

Gişede Recep İvedik 5 ile izlenme rekorları kıran Şahan Gökbakar, Altın Palmiye ödüllerinde listeye giremedi. 4. Altın Palmiye Ödülleri için yapılan halk oylaması sona erdi. Ödüller sahiplerini buldu. Fakat gözler gişede izlenme rekorları kıran Şahan Gökbakar’ın filmi Recep İvedik 5’i aradı. Fakat ünlü komedyen, Recep İvedik tiplemesi ile listeye bile giremedi. Böylece en iyi sinema ödülü Dağ – 2′ ye gitti.

--2824213

Recep İvedik tiplemesiyle herkesi kendine hayran bırakan Şahan Gökbakar, gişede rekorlar kırmasına rağmen halk oylamasında ödüle ulaşamadı. En iyi erkek oyuncu ödülü de Çalgı Çengi- 2 filmindeki performanslarıyla Ahmet Kural ve  Murat Cemcir’e gitti.

rakipleri-odulu-kapti-sahan-dimdizlak-kaldi_9535603_64
Kamuoyu yoklamasında, toplamda 1.008.558 oy kullanıldı ve zirvedeki isimler belirlendi. Televizyon ve müzik dünyasının zirvesindeki ünlülerin, halkın oyları ile belirlendiği “Türkiye Altın Palmiye Ödülleri” bu yıl 4. kez ilk defa İstanbul’da yapılacak. 8 Mayıs 2017 tarihinde Zorlu Center Raffles Hotel’in kapıları ödül töreni için açılıyor!

Onur ve Jüri Özel Ödülleri 1 Mayısta açıklanacak ve Altın Palmiye ödül törenine yurt dışından ünlü Romanyalı şarkıcı Brianna geliyor. Bununla birlikte Chirs Thrace ve Kate Line de onur konuğu olarak, 4. Altın Palmiye Ödül Törenine katılacak!
ALTIN PALMİYE ÖDÜLLERİNİN SAHİPLERİNE GELECEK OLURSAK –

Yılın Tiyatro Ödülü, Marko Paşa Müzikali – Behzat – Süheyl Uygur’a gitti. Yılın kadın sinema oyuncusu İkimizin Yerine filmindeki başarısıyla Serenay Sarıkaya seçildi. Yılın yardımcı sinema oyuncusu ise Leblebi Tozu filmi ile Fulden Akyürek’ e gitti. En iyi sinema ödülü Dağ 2’nin yönetmeni  Alper Çağlar, yılın en iyi yönetmeni seçildi. Ardından yılın erkek pop sanatçısı Serdar Ortaç , kadın pop sanatçısı ise Demet Akalın seçildi. Yılın fantezi müzik sanatçısı ise halkın oyları ile  Hakan Altun’a gitti. Yılın şarkısı ise dillerden düşmeyen Gece Gölgenin Rahatına Bak’ı söyleyen Çağatay Akman’a verildi. 

İrem Derici ve Mustafa Ceceli’nin Kıymetlim adlı düetleri yılın en iyi düeti seçildi. Yılın en iyi pop sanatçısı seçilen Demet Akalın Rakipsiz adlı albümü ile de en iyi albüm ödülüne layık görüldü. Yılın Beste ve Söz Yazarı ise Burcu Güneş / Enbe Orkestrası – Ağır Yaralı – Sezgi Erciyas Keskin seçildi.

Yılın TV dizisi ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz seçildi. Ve Oktay Kaynarca da yılın erkek dizi oyuncusu seçildi. Deniz Çakır da en iyi kadın dizi oyuncu ödülünü aldı.

 Diriliş Ertuğrul’un yönetmeni Metin Günay ise yılın dizi yönetmeni seçildi. 

 

 

 

 

 

 

Yazar; Bayza

Sırada ki Moda Haberi

ebru şallı arda turan

Ebru Şallı Aşk Üçgeni !

  Son günlerde magazin gündemini derinden etkileyen Ebru Şallı’nın aşk hayatı yine magazin haberlerinde önemli ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir