Güncel Moda / Genel / Lüks ofis mobilyaları

Lüks ofis mobilyaları

Lüks ofis mobilyaları

Son yıllarda lüks ofis mobilyaları, birbirinden farklı tasarım ile kullanıcılarına sunulurken, hazır mobilya sektöründe bulunan mobilyalar ve özel imalat olan seçimler, tercihler arasında olabilir. Bazı modellerden bahsetmek gerekirse, tasarım ve renk çeşitliliği şu şekillerde açıklanabilir.

Önü şeritli ahşap tasarımlar

Genel olarak ofislerde kullanılan sunta tasarımlar ya da MDF kaplı olan ofis masaları, standart tasarımlara sahiptir. Biraz daha şıklık ön plana çıkabilmesi için, krem bir masa için, ön bölümüne koyu kahve tonlarında şeritler eklenebilir. Elbette ki bu modeller hazır olarak bulunduğu gibi, özel imalat olarak da sizlere sunulabilir.

Cam perdeli masalar

Bahsedilen lüks ofis mobilyaları arasında, cam detaylar yerini gayet sağlama almış. Yine ana masa üzerinde bulunan cam yüzeyin yanı sıra, masa ön bölgesinde bir cam perde bulundurulabilir. Bu da oldukça şık ve gösterişli bir tasarım olabilecektir.

İç hacmi büyük modeller

Şıklık ve gösteriş önemli olsa da, iç hacmi geniş olan modeller tercih edilebilir. Rahat çalışma bakımından, raflar, bölmeler, çekmeceler tercih edilirken, evrak koyabilmek için alüminyum malzemeler ile bir bölüm de oluşturulabilmektedir.

Sağlamlık açısından minifiks bağlama aparatları kullanılırken, daha kolay kurulum açısından da yardımcı oluyor. Elbette ki kavale bağlantıları ile hazır olarak alınan masalar, kişi tarafından da montajı kolaylıkla gerçekleştirilebilir. Yine aynı şekilde masa arkasında bulunması gereken evrak dolapları da kolay bir montaj özelliği taşıyarak, kullanıcısına sunuluyor.

Yazar; Kübra

Sırada ki Moda Haberi

hizli-ve-ofkeli-kaza-hasar-maliyeti-687x400

Hızlı Ve Öfkeli Serisinde Kullanılan Otomobillerin “Hasar Raporu” Açıklandı!

7 filmin toplamında 514 milyon dolar olarak açıklanan otomobil hasarlarının serinin son filmi ile 600 ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir