Güncel Moda / Moda / Kombin / Klasik Kombinler

Klasik Kombinler

Birbirinden trend klasik kombinler ile tanışmaya ne dersiniz? Eğer sizler de düşlerinizde ki kombinleri tarzınız ile tanıştırarak kusursuz görünmek isteyenlerdenseniz önerilerimize merhaba diyebilirsiniz.

Klasik tarzda bir kombin hazırlamak isteyenlerdenseniz dar kumaş pantolon modellerini yarasa kollu beyaz gömlekler ile destekleyebilirsiniz. Trend modanın en özel parçaları arasında boy gösteren yarasa kollu gömlek modellerini uzun blazer ceketler ile destekleyebilirsiniz. Genellikle klasik tarz yaratmak adına oxford ayakkabı modelleri tercih edilmektedir. Eğer kombin planlamanıza hareket katmak istiyorsanız transparan detaya ev sahipliği yapan oxford ayakkabı modellerine yönelebilirsiniz.

Spor şıklığa merhaba demek ve trend stil planlaması ile tanışmak isteyenlerdenseniz kot pantolon modellerini, bağlama detayına sahip desenli gömlekler ile taçlandırabilirsiniz. Kombin planlamanızda kullanacağınız gömlek modellerini bel kısmından bağlayarak kombine farklı bir hava katabilirsiniz. Bu tarz kombinler de kalın tabanlı spor ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. Modern duruşu ile farklılık yaratan kalın tabanlı ayakkabı modelleri aynı zaman da kullanışlı yapıya ev sahipliği yapmaktadır.

Maskülen şıklık ile tanışmak isteyenlerdenseniz tek omuzu düşük bluz modellerini salaş formda hazırlanmış pantolonlar ile birlikte kullanabilirsiniz. Trend görünümü ile farklılık yaratan düşük omuzlu bluz modelleri tarz sahibi bayanların en çok tercih ettiği giyim parçaları arasında yer almaktadır. Bu tarz kombinler de salaş form ile desteklenerek hazırlanılan kolye modellerini tercih edebilirsiniz. En trend ve en modern kombinlere merhaba demenin zamanı.

kombin12

Yazar; Bayza

Sırada ki Moda Haberi

el4

En Trend Bluz Modelleri

En özel ve en modern bluz modelleri ile şıklığınıza şıklık katmaya ne dersiniz? Desen detayı ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir