Güncel Moda / Bakım / Makyaj / Kış için makyaj malzemeleriniz Flormar’dan

Kış için makyaj malzemeleriniz Flormar’dan

Bu bir makyaj resmidir

Kış Makyaj Önerileri ve Popüler ürünler


Kışa yaklaşmamızla birlikte makyaj modellerininde değişmesinin zamanı geldi. Flormar, Terracotta serisinde bulunan göz farı , fondöten renkleri çok önem kazanacaktır. Bu yıl kış makyaj modellerinde trend makyaj modellerinden olcak ışıltılı göz farı bu serinin içerisinde bulunmaktadır. Doğal görünümlü makyajların yanı sıra bu sene abartılı makyajlarda göreceğiz. Bu ürünler hem kendinize güveninizi hemde dışarıya karşı farklı bir tarz oluşturmanızı sağlayacaktır.


Terracotta Blush-On

Terracotta Blush-On

Bu serinin doğal ışıltısı göz alan kış renkleriyle yüzünüze farklı bir görünüm sağlayacak. Aynı zamanda serinin içerisinde olcan diğer modellerde tatlı bir matlık da sağlıyor. 9 Renk anternatifi bulunan bu serinin allık modellerini kesinlikle denemenizi tavsiye ederiz.


Terracotta Mono Eyeshadow

Terracotta Mono Eyeshadow

Bu göz farına bayılacaksınız ; bu göz farının ışıltıları ve rank tonlarını gördükten sonra vazgeçilmezleriniz arasında olcaktır. İçeriğinde C ve D  Vitaminlerinin fara farklı bir yumuşaklık katıyor. Yumuşak bir görünüm sağlıyor Flormar ile kışın göz kamaştırıcı olacaksınız.

 

Yazar; Yasemin

Elimden geldiğince blog yazarlığı yapmaya çalışıyorum genelde guncel moda konusunda yazmazdak hoşlandığım için bu siteyi tercih ettim dilerim konularımı okur yorum yaparsınız. Belki sizde benim gibi yazar olursunuz. Özgün yazılar , makeleler hazırlayan hevesli yazarları bu site kadar destekleyen başka bir site daha önce görmemiştim iletişim bölümünden yazmanızı tavsiye ederim. :)

Sırada ki Moda Haberi

cf57d087205e17ade3b56b8143ab1859

BİRİSİ DANLA BİLİC Mİ DEDİ?

Danla Bilic denilince akla ilk gelen şeyin makyaj olması gerekirken çoğumuzun  aklına “Yalak” kelimesi geliyor. ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir