Güncel Moda / Kadına Dair / KADINLAR NE İSTER?

KADINLAR NE İSTER?

habereklehaberPJ4hiqKadın sevilmek ister,sayılmak ister,ilgi ister,kıskanılmak ve sahiplenilmek ister.Çok şey istemez kadın aslında…Ama gözden kaçırdığımız bir takım şeyler var ki bu şeyler bizi mutsuzluğa sürüklüyor.Etrafınıza dönüp baktığınızda mutlu olan kadın sayısının bir hayli az olduğunu göreceksiniz.Peki bu kadınlar neden mutsuz.Her şeyden önce kendinize baktığınızda ne görüyorsunuz.Mutlu musunuz?Ben kendi adıma konuşacak olursam “Evet,mutluyum”.O halde değerli okurlarım sizleri makalemi dikkatle okumaya ve benim gibi mutlu olmaya davet ediyorum.
Öncelikle kadın kavramının tanımını yapalım.Bana göre kadın başlı başına bir duygudur.Ve eğer bu duyguyu hayatımızdaki insanlara yaşatmak istiyorsak önce kendimiz yaşamalıyız.Misal daha önce aşık olmamış bir insan,aşktan söz edemez.Daha önce bu duyguyu tatmamıştır çünkü. Bilmediğimiz bir konu hakkında çoğu zaman susmayı tercih ederiz.Demek ki konuşabilmek için önce yaşamamız gerekiyor.Kendinizi ne kadar tanıyorsunuz?Hayattan ve insanlardan beklentileriniz neler? Eğer vücudunuzu,kimyanızı,kalıtsal veya sonradan edindiğiniz huylarınızı ve zevklerinizi bilmezseniz,bunların farkına varamazsanız hayatınızın büyük bir çoğunluğu üzülmekle geçecektir.

Bir kadın kendi yapısını çözümleyebilirse beklentileri ütopik olmaz ve dolayısıyla hayatındaki “imkansız”lıklar hızla azalır.Unutmayın!Siz mutlu olmazsanız ne başkaları sizi mutlu edebilir ne de siz onları mutlu edebilirsiniz.Özetle mutlu olmak kendimizi tanımamızdan geçer.Nasıl mı tanıyacaz kendimizi?Kendimize zaman ayırarak.
Evvvet değerli okurlarım.Artık kabuğunuzdan sıyrılmanın ve mutluluğa adım atmanın zamanı.Takipte kalın:)

Yazar; Bayza

Sırada ki Moda Haberi

indir

Siyah Maske Nedir ? Siyah Maske Nasıl Kullanılır?

Son zamanlarda aktarların önünde, eczanelerde ve çeşitli kozmetik mağazalarda  “Siyah maske bulunur” yazısını illa ki ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir