Güncel Moda / Moda / Kombin / Gece Elbiseleri

Gece Elbiseleri

Birbirinden modern gece elbiseleri modelleri ile şıklığınıza şıklık katmaya ne dersiniz? Eğer tüm dikkatleri üzerinizde toplamak isteyenlerdenseniz siyahın zarafetini kombinlerinize taşıyabilirsiniz. Büyük ve gösterişli taşlar ile desteklenmiş olan siyah mini elbise modelleri bu sezon da çok moda. Tercih edeceğiniz siyah mini gece elbise modellerini yüksek platforma ev sahipliği yapan topuklu ayakkabı modelleri ile destekleyebilirsiniz. Bu tarz elbise modelleri ile hazırlayacağınız kombinler de küçük taşlara sahip aksesuar modellerinden yararlanabilirsiniz. Fazla detaya sahip olmayan aksesuarlar tercih etmelisiniz. Aksi taktirde karmaşık bir görünümün ön plana çıkmasına sebep olabilirsiniz.

Eğer salaş formda hazırlanmış bir kombine imza atmak isteyenlerdenseniz tek omuzu düşük ve tül detaylı elbise modellerine yönelebilirsiniz. Maskülen şıklık yaratmanız adına oldukça ideal olan bu tarz elbise modellerini mini kot ceketler ile destekleyebilirsiniz. Ayakkabı seçiminde ise bağlama detayına sahip yumurta topuk ayakkabı modellerine yönelebilirsiniz. Sokak şıklığını kombinlerinize taşımak isteyenlerdenseniz arkası uzun önü kısa elbise modellerini stiletto ayakkabılar ile destekleyebilirsiniz. Modern duruşu ile farklılık yaratacak olan bu kombin planlamasını büyük taşlar le donatılmış kolyeler ile taçlandırabilirsiniz.

Asil ve zarif duruşu ile farklılık yaratacak olan uzun siyah elbise modelleri de bu sezon çok moda olacak. Tercih edeceğiniz uzun elbise modellerini altın kaplama kemer aksesuarı ile destekleyebilirsiniz. Bu tarz kombinlerde altın kolye ve altın bileklik modellerini tercih edebilirsiniz. En moda ve en trend kombinler ile şıklığınıza şıklık katmak isteyenlerdenseniz sizlere önermiş olduğumuz kombin planlamalarına merhaba diyebilirsiniz

.el2

Yazar; Bayza

Sırada ki Moda Haberi

kombin13

Klasik Kombinler

Birbirinden trend klasik kombinler ile tanışmaya ne dersiniz? Eğer sizler de düşlerinizde ki kombinleri tarzınız ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir