Güncel Moda / Moda / Kombin / En Trend Bluz Modelleri

En Trend Bluz Modelleri

En özel ve en modern bluz modelleri ile şıklığınıza şıklık katmaya ne dersiniz? Desen detayı ile desteklenerek hazırlanmış bluz modelleri bu sezon da çok moda. Desen detayına sahip bluz modellerini yırtık kot jeanlar ile taçlandırabilirsiniz. Rahat kullanımı ile ön plana çıkan bu kombin planlamalarını kalın tabanlı babet modelleri ile destekleyebilirsiniz. Eğer sade bir kombin hazırlamak isteyenlerdenseniz dantel detayına ev sahipliği yapan bluz modellerini tercih edebilirsiniz. Şıklığın ve zarifliğin en özel parçaları arasında yer alan dantel detaylı bluz modelleri aynı zaman da modern görünüm yaratmanıza kaynaklık edecektir. Bu tarz buluz modellerini beyaz jeanlar ile destekleyebilirsiniz. Kombine hareket katmak adına kadına toprak tonlarına ev sahipliği yapan aksesuarlardan yararlanabilirsiniz.

Renkli ve cıvıl cıvıl giyinmeyi sevenlerdenseniz çiçek desenine sahip bluz modellerine merhaba diyebilirsiniz. Bu tarz bluz modellerini kot jeanlar ile birlikte kullanabilirsiniz. Modern görünümü ile farkılık yaratacak bu kombin planlamasında kalın tabanlı spor ayakkabı modellerini tercih edebilrisiniz. Dilerseniz kalın tabanlı oxford ayakkabı modellerine de yönelebilirsiniz.

Gündelik hayatta rahatlıkla kullanabileceğiniz spor bir kombin hazırlamak istiyorsanız ekose desenine sahip bluz modellerini kullanabilirsiniz. Tarz yaratmanıza imkan tanıyacak olan ekose desenine sahip bluz modellerini mini kor şortlar ile destekleyebilirsiniz. Kombininizde ekose desenli çorap modellerine yönelebilirsiniz. Bu tarz çoraplar kombin planlamanıza ayrı bir hava katacak ve kusursuz görünmenize kaynaklık edecektir.

el3

 

Yazar; Bayza

Sırada ki Moda Haberi

kombin13

Klasik Kombinler

Birbirinden trend klasik kombinler ile tanışmaya ne dersiniz? Eğer sizler de düşlerinizde ki kombinleri tarzınız ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir