Güncel Moda / Moda / En Şık Kazak Modelleri

En Şık Kazak Modelleri

En Şık Kazak Modelleri

Merhaba kış sezonu; kış mevsiminin gelmesi ile gardıroplarda kazaklara yer açılıyor.

Ünlü tasarımcıların sonbahar kış kreasyonlarını renk renk, desen desen modelleri ile en şık kazaklar süslemektedir. Birbirinden farklı tarzlar ve renk seçenekleri ile ısıtan şıklık olmayı hedefliyorlar. Günlük yaşantımızda şık olmayı hedeflerken aynı zamanda rahat ve tarz sahibi olmak da isteriz.

Konu kazak olduğunda kriterlere bir de sıcak tutması ve sıcak tutarken de kalın bir yapıya sahip olmaması isteği eklenir. Giyim konu olunca hedef kitle oldukça geniş bir yapıya sahiptir.

Kazak seçimlerinde çalışan kesim; şıklık, okuyan kesim; tarz, evde oturan kesim; rahatlık peşindeyken aslında hepsinin ortak noktası kış ayında kaliteli kazaklar giyinmektir. Farklı stiller için tasarlanan model ve materyallerden; göbeği açık, uzun kollu, kısa kollu,  degaje yaka, balıkçı yaka, transparan, püsküllü, dökümlü, balıksırtı, el örgüsü, merserize, buklet, yün, kaşmir gibi kazak modelleri bulunmaktadır.

Kış sezonunda stilinizi ortaya çıkartabileceğiniz en şık kazak modelleri ile bu kış da göz kamaştıracak kombinler yapabilirsiniz. Yine bahar ve yaz aylarında özellikle akşamları tercih edilen ince örgü kazak modelleri de bulunmaktadır.

Büyük beden kazak seçimlerinde ise ince dokulu, örme kazaklar tercih edilmelidir, kalın örgülü modeller olduğunuzdan daha kilolu görünmenize neden olacaktır. Bu nedenle İnce örgü, buklet, dökümlü, küçük desenli kazak seçimleri daha uygun olacaktır.

Yazar; Kübra

Sırada ki Moda Haberi

uygun-fiyatli-deri-ceketler

Black Friday İndiriminden Aldıklarım :)

Merhaba kızlar yazılarıma tekrardan devam etmek istiyorum . Öğrenci olduğum için yazı yüklemekte zorlanıyordum ama ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir