Güncel Moda / Dekorasyon / En Güzel Bebek Odası Dekorasyon Modelleri

En Güzel Bebek Odası Dekorasyon Modelleri

En Güzel Bebek Odası Dekorasyon Modelleri

Bebek odalarının dekorasyonunu hazırlarken dikkat etmeniz gereken bir çok unsur vardır. İdeal bebek odası dekorasyonunu hazırlamak için odanın konforu ve şıklığı dışında rahat olmasına da dikkat etmelisiniz. Öncelikle oda seçimini iyi yapmalısınız ışık alan ve güneş gören bir oda olmasına ve çocuğunuzun rahatça uyuyabilmesini sağlamak için mobilya seçimlerinize özen gösterin.

Renk seçimine de dikkat etmelisiniz renklerin çocuklar üzerinde etkisi vardır ve bazı renkler örneğin pembe, lila, mavi, yeşil gibi pastel renklerin çocuklar üzerinde sakinleştirici bir etkisi olduğu gibi kırmızı gibi renklerde bebekler için sıcak bir etki yaratacaktır.

Halı Tercih Etmeyin

Uzmanlar çocuk odalarında halı modelleri yerine laminat parke kaplama kullanmanızı öneriyor. Bu şekilde tozu üzerinde toplayan halılar yerine çok daha sağlıklı bir oda elde edeceksiniz.

modern çocuk odası modelleriOyuncakla için Bir Alan Oluşturun

Çocuklarınızın zamanla artacak olan oyuncakları içinde bir alan oluşturmalısınız. Zamanla oyuncakların doada her bir köşeye saçılmasını önlemek ve daha derli toplu bir oda yapmak için oyuncak bölümü yada oyuncakları koymak için bir sandık almalısınız.

%100 Pamuklu Kumaşları Tercih Edin

Odada kullanacağınız tekstil malzemelerinin seçimine de özen göstermelisiniz. Aldığınız tekstil ürünlerinin %100 pamuklu kumaştan ve yıkanabilir olmalısına dikkat edin.

çocuk odası modelleriMobilya Seçimlerine Dikkat

Çocuk odası tasarımlarında mobilya tercihi yaparken alacağınız modellerin çok fazla parçadan oluşmamasına ve köşeleri sivri mobilyaları tercih etmemeye çalışın.

Yazar; Kübra

Sırada ki Moda Haberi

Ada tipi mutfak modelleri 2016

Ada tipi mutfak modelleri

Ada tipi mutfak modelleri Artık standart L yada U mutfaklardan sıkıldınız mı? En yeni tasarımlar, ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir