Güncel Moda / Moda / Kombin / Ekose Desenli Gömlek Modelleri

Ekose Desenli Gömlek Modelleri

Hem şık hem modern bir komin planlamasına imza atmak isteyenlerdenseniz ekose deseni ile taçlandırılmış gömlek modellerini tercih edebilirsiniz. Bu tarz gömlek modellerini yırtık Jean pantolonlar ile birlikte kullanıma alabilirsiniz. Modern şıklığın vazgeçilmezleri arasında boy gösteren ekose desenli gömlek modellerini bağlama detayı ile taçlandırarak kullanıma alabilirsiniz.

pü

Sade şıklığa merhaba demek isteyenlerdenseniz kot gömlek modelleri ile tanışabilirsiniz. Modern görünümü ile ön plana çıkan kot gömlek modellerini beyaz kot Jean pantolonlar ile birlikte kombin edebilirsiniz. Trend görünüm elde etmek isteyenlerin ilk tercihi olan bu kombin planlamasını kalın tabanlı babet modelleri ile taçlandırabilirsiniz. Eğer klasik bir kombin hazırlamak isteyenlerdenseniz aksesuar seçiminde inci taşlar ile desteklenmiş modellere yönelebilirsiniz. Modanın enleri arasında yer alan bu kombin planlamasına bayılacaksınız.

yazı2

Çizgi Detaylı Gömlek Modelleri

Spor tarzı seven bayanların ilk seçimi çizgi detaylı gömlek modellerini kot Jean pantolonlar ile kombin edebilirsiniz. Hazırlayacağınız kombin planlamasını uzun çizme modelleri ile destekleyebilirsiniz. Aksesuar seçiminde ise salaş kolye modellerine yönelebilirsiniz. Trend modaya ayak uydurmak isteyenlerin ilk seçimi olan bu kombin planlaması aynı zaman da marjinal formun ön plana çıkmasına kaynaklık etmektedir.

pop

Çiçek Desenli Gömlek Modelleri

Cıvıl cıvıl renkleri ile sonbahar-kış aylarında içinizi ısıtacak olan çiçek desenli gömlek modelleri sezonun en özel parçaları arasında boy gösteriyor. Modern giyim tarzını seven bayanların ilk seçimi olan çiçek desenli gömlek modellerini diz altı etek modelleri ile birlikte kullanıma alabilirsiniz. Eğer hazırlayacağınız kombin planlamasında maskülen şıklığın ön plana çıkmasını isteyenlerdenseniz salaş pantolon modellerinden yararlanabilirsiniz. Bu tarz pantolon modelleri hem tar hem de trend görünüm elde etmenize imkan tanıyacak.

yazı

Yazar; Bayza

Sırada ki Moda Haberi

uygun-fiyatli-deri-ceketler

Black Friday İndiriminden Aldıklarım :)

Merhaba kızlar yazılarıma tekrardan devam etmek istiyorum . Öğrenci olduğum için yazı yüklemekte zorlanıyordum ama ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir