Güncel Moda / Moda / Ekose Desenine Sahip Şort Modelleri

Ekose Desenine Sahip Şort Modelleri

Spor şıklığın en gözde parçaları arasında yer alan ekose desenine sahip şort modelleri bu sezon da çok moda. Modern görünümü ile farklılık yaratan ekose desenine sahip şort modellerini salaş formda hazırlanmış bluzlar ile taçlandırabilirsiniz. Günlük dışarı çıkarken rahatlıkla kullanıma alabileceğiniz modeller arasında boy gösteren mini şortları kalın opak çoraplar ile taçlandırabilirsiniz. Tarz yaratmanıza imkan tanıyacak olan bu kombin planlamasını oxford ayakkabılar ile destekleyebilirsiniz.

Trend modanın enleri arasında yer alan mini kot şort modelleri bu sezon da çok moda olacak. Tercih edeceğiniz kot şort modellerini  mini kazaklar ile destekleyebilirsiniz.Modern duruşu ile ön plana çıkan kot şort modellerini ten rengi çoraplar ile birlikte kullanabilirsiniz. Bu kombin planlamasında dize kadar uzanan çizme modellerini tercih edebilirsiniz. Çizmenin renk tonu ile kombin planlamasında kullanacağınız paltonun tonunu birlikte kombin edebilirsiniz.

Kadife şort modelleri ile tarz bir kombin hazırlamak isteyenlerdenseniz balıkçı yaka kazak modellerine yönelebilirsiniz. Modern görünümü ile ön plana çıkan balıkçı yaka kazak modelleri aynı zaman da kombin planlamanıza ayrı bir hava katacak. Tercih edeceğiniz salaş ve büyük taşlara sahip aksesuar modelleri ile trend görünümün ön plana çıkmasına imkan tanıyabilirsiniz. Sade ve modern bir aksesuar tercih etmek istiyorsanız inci detayına sahip modellere yönelebilirsiniz. Birbirinden şık ve birbirinden özel şort modelleri ile sizler de düşlerinizde ki kombinlere merhaba diyebilirsiniz.

 

Yazar; Bayza

Sırada ki Moda Haberi

uygun-fiyatli-deri-ceketler

Black Friday İndiriminden Aldıklarım :)

Merhaba kızlar yazılarıma tekrardan devam etmek istiyorum . Öğrenci olduğum için yazı yüklemekte zorlanıyordum ama ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir