Güncel Moda / Magazin / Ebru Şallı Aşk Üçgeni !

Ebru Şallı Aşk Üçgeni !

 

salli

Son günlerde magazin gündemini derinden etkileyen Ebru Şallı’nın aşk hayatı yine magazin haberlerinde önemli yer tuttu.Cem Yılmaz ile birlikte oldukları iddaası uzun zaman konuşulduktan sonra ismi Arda Turan ile aşk dedikodularına karışan güzel model geçenlerde Milano’da lüks bir otelde tatil yapmaya gitti.

Ebru şallı ve cem yılmaz arasındaki aşk dedikoduları

Geceliği 11 bin TL olan oteldeki tatili Türk tatilciler tarafından doğrulanan Ebru Şallı’nın yanında bir de gizemli bir erkek bulunduğu söylendi.Birlikte çıktıkları bu gizemli erkeğin kim olduğu bilinmemekle beraber Arda Turan veya Cem Yılmaz olmadığı neredeyse kesin.Çünkü bu tatil tarihlerinde ünlü komedyen İstanbulda, Barcelonalı yıldız ise İspanyada’ydı.

ebru şallı arda turan

Tüm bunların yanı sıra Cem Yılmaz ile yakınlığı bilinen Şallı’nın instagram hesabının ele geçirilmesiyle Arda Turan’la yazışmaları ortaya çıkmıştı.Bu olay sonrasında ise Ebru Şallı ufak bir röportaj vererek “Arda Turan benim arkadaşımdır ve yakında beraber iş yapacağız kimse bizi yanlış anlamasın.” şeklinde demeç vererek olayı aydınlığa kavuşturdu.Güzel platesçinin İtalya’nın Milano şehrindeki tatiline eşlik eden yakışıklının kim olduğu ise hala gizemini sürdürüyor.

Yazar; Büşra

Öğrenciyim 21 yaşındayım ve makyaj konusunda oldukça bilgimin olduğuna inanıyorum . Bu yüzden elimden geldiğince sizleride bilgilendirmek istedim . Umarım yardımcı oluyorumdur . Yorumlarınızı bekliyorum . Takipte kalın <3

Sırada ki Moda Haberi

dreamstyle-e1487170025564

Moda Ve Sanat Dünyası İzmir’de Buluştu, Dreamstyle Amatör Moda Yarışması

Moda ve Sanat Dünyası İzmir’de buluştu. Dreamstyle Amatör Moda Yarışmasının finali ünlü modacılar ve sanatçıların katılımıyla ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir