Güncel Moda / Kadına Dair / Düşük Göz Kapaklarına Mı Sahipsiniz? Makyaj Tüyoları Burada!

Düşük Göz Kapaklarına Mı Sahipsiniz? Makyaj Tüyoları Burada!

Düşük göz kapaklara sahip olan çoğu kadın, makyajlarını istedikleri gibi yapamadıklarını söylerler. Bu durumdan oldukça şikayetçi olup, göz kapaklarını gizleyebilecek makyaj tiplerini sürekli araştırırlar.Bizde sizler için araştırdık ve bunun sonucunda birkaç makyaj hilesi bulduk. Denemeye ne dersiniz? Evet diyorsanız hemen sizi aşağıya alalım!
Göz kapağı düşüklüğü ameliyatı-hb-1104

  • Göz kapaklarınıza az bir miktarda kapatıcı ya da baz uygulamak, koyu görüntüyü azaltacaktır. Aynı zamanda makyajınızda astar görevi görecektir.
  • Rimel ve göz kalemi kullanırken zorluk çekmeniz çok normaldir. En ufak göz kırpmasında makyajınız dağılabilir. Bu durumdan nefret ettiğinizi de biliyoruz. Bu yüzden size tavsiyemiz suya dayanıklı ürünler kullanmanız yönünde.
  • Bir de olmazsa olmaz makyaj malzemeniz göz kalemi olmalı. Göz kaleminizi alt kirpik diplerinize ve gözlerinizin iç kısmına mutlaka çekin!
  • Üst kirpik çizginiz sizin için önemli bir nokta. O çizgiyi mutlaka belirginleştirin. Bu şekilde büyük görünen gözleriniz ön plana çıkacak ve düşük göz kapaklarınızın düşük görüntüsü gizlenecektir. Harika görüneceksiniz.
  • Göz makyajınızda kahve tonları kullanmalısınız. Keskin hatlar gözleri daha yukarı taşır, yumuşak gölgelerle desteklemeyi unutmayınız!
  • Kaşlar bir makyajın olmazsa olmazıdır. Yüz tipinizi belirler. Kaşlarınızı doldurarak bakışlarınızı yukarıya doğru çekebilirsiniz.
  • Makyaj malzemelerinden Eyeliner’ı pek tercih etmiyor olabilirsiniz. Fakat sizin için etkili bir yöntem, denemelisiniz. Eyeliner kuyruğunuzu her zaman çektiğinizden daha farklı bir şekilde, göz kapağınızın biraz üstünden başlayarak çekin. Bakışlarınız hemen değişecek ve bu görüntünüzü çok seveceksiniz.
  • 1464420_c97378157cbf53c4722c57b1f3abb39e

Yazar; Bayza

Sırada ki Moda Haberi

sac-rengi-nasil-acilir

SAÇ RENGİ NASIL AÇILIR? SAÇLARIMI DOĞAL YÖNTEMLERLE AÇMAK İSTİYORUM!

Biz kadınlar monotonluğu sevmiyoruz. Her şeyden çabuk sıkılıyoruz ve hemen değişikliğe itiyoruz  kendimizi.  Neden bahsediyorum ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir