Güncel Moda / Moda / Kombin / Deri Ceket Modelleri

Deri Ceket Modelleri

Modern şıklığa merhaba demek isteyenlerdenseniz deri ceket modelleri ile tanışabilirsiniz. Sezonun en özel parçaları arasında yer alan deri ceket modellerini uzun salaş etekler ile birlikte kullanıma alabilirsiniz. Salaş görünüm elde etmenize adına ideal olan salaş etek modelleri aynı zaman da modern şıklık yaratmanıza kaynaklık edecektir. Bu tarz kombin planlamalarını deri eldiven ve deri şapka aksesuarları ile destekleyebilirsiniz. Eğer maskülen şıklık yaratmak isteyenlerdenseniz bağlama detayına sahip deri ceket modellerini tercih edebilirsiniz. Bu tarz ceket modelleri hem tarz hem de salaş görünüm yaratmanıza imkan tanıyacak.

deri1

Zımba Detaylı Deri Ceket Modelleri

Tarzını enlerde yaşamak isteyen bayanların ilk seçimi zımba detaylı deri ceket modelleri 2016 sezonunun en özel kombin parçaları arasında boy gösterecek. Zımba detaylı deri ceket modellerini, deri tayt ve salaş uzun bluzlar ile birlikte kullanıma alabilirsiniz. Tercih edeceğiniz bluz modelini deri tayt modelinin astar kısmına doğru yerleştirebilir ve hafif bombeli görünümün ön plana çıkmasına imkan tanıyabilirsiniz.der

Püskül Detaylı Deri Ceket Modelleri

Sezonun en özel aksesuar parçaları arasında yer alan püskül detayını ceket modellerinizde taşımaya ne dersiniz? Modern görünüme sahip olan püskül detaylı ceket modellerini, püsküllü bilekte biten botlar ile kombin edebilirsiniz. Eğer şık ve sade bir kombin hazırlamak isteyenlerdenseniz dar Jean pantolon modellerinden yararlanabilirsiniz. Son adımda ise kombininizi püskül platformu ile desteklenmiş bluzlar aracılığı ile destekleyebilirsiniz.

püsk

Yazar; Bayza

Sırada ki Moda Haberi

kombin13

Klasik Kombinler

Birbirinden trend klasik kombinler ile tanışmaya ne dersiniz? Eğer sizler de düşlerinizde ki kombinleri tarzınız ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir