Güncel Moda / Moda / Kombin / Black Friday İndiriminden Aldıklarım :)

Black Friday İndiriminden Aldıklarım :)

Merhaba kızlar yazılarıma tekrardan devam etmek istiyorum . Öğrenci olduğum için yazı yüklemekte zorlanıyordum ama tekrardan dönmek istedim . Bu defa yazılarımı çok uzun tutmadan daha kısa ve sık sık yazı paylaşmak istiyorum.Bugün de sizlere dünyaca yerel olarak başlatılan kampanya günleri olan 25 kasımda kara cuma yani black friday olarak anılan indirimden aldıklarımı paylaşmak istedim .

İlk olarak telefonuma maviden gelen indirim mesajıyla buna uyandım . Mavide tüm sezon ürünlerinde % 25 indirim olduğunu öğrendim. Geçen haftalarda erkek arkadaşıma mavide deri mont bakmıştık 230 tl idi . İndirime girmesini bekliyorduk ve bende bu mesajı alınca tabi ki de  mavi mağazasına koştum . İndirimle beraber 172.5 tl ye geldi . Mavi kartuşumda bulunan 9 t tl ile  beraber 163 tl olarak satın aldım . Erkek arkadaşım için güzel bir sürpriz oldu . Ama sanırım mavideki indirim bitti yani sadece cuma gününe özeldi . Ama mavinin sitesinde bugüne özel 26 kasım  için 150 tl üzerine 20 tl indirim ve yeni üye olacaklara da 10 tl indirim  bulunuyor . Aldığım montun resmini aşağıda paylaşacağım.

indirimli mavi deri ceket

Maviden sonra mangoda da black friday e özel %20 indirim olduğunu öğrenmemle beraber kendime de bir şeyler almak istedim . Mangonun sitesinden kendime bir deri ceket seçtim. Çok şaşırdım çünkü indirimsiz fiyatı 139 tl idi . Mangoda bu fiyata deri ceket bulmak beni şaşırttı . İndirimli olarak ta görünmüyordu ve mango outlet sitesinde de değildi . Normal mangonun kendi sitesinde bu fiyata çok güzel bir deri ceket bulduğumu düşünüyorum . XS bedeni vardı ve indirimle birlikte 111 tl ye satın aldım . Bu kadar ucuz olmasından dolayı endişelerim var ama umarım kargo elime ulaştığında üzerime oturur ve bu alışverişten memnun kalırım :). Bu ceketin resmini de hemen paylaşıyorum .

mango bayan deri ceket

Evet benim bu indirimle alakalı yaptığım alışverişlerim bunlardı . Bazı mağazalarda hala bu indirimler  hafta sonu boyunca devam edecek . Mangodaki indirimde hafta sonu boyunca site ve mağazalarında geçerli olacak . Pentide de pink friday olarak %40 indirim vardı dün ama hala devam ediyor mu bilmiyorum . Eğer yazıma denk geldiyseniz umarım yardımcı olabilmişimdir . Yorumlarınızı bekliyorum .Ve geleneğimi yine devam ettirerek sizlerle bugünkü şarkımı paylaşacağım :

:) SİMGE – MİSAFİR :)

Yazar; Büşra

Öğrenciyim 21 yaşındayım ve makyaj konusunda oldukça bilgimin olduğuna inanıyorum . Bu yüzden elimden geldiğince sizleride bilgilendirmek istedim . Umarım yardımcı oluyorumdur . Yorumlarınızı bekliyorum . Takipte kalın <3

Sırada ki Moda Haberi

Maskülen kabanlar

2016 Maskülen Kaban Modelleri

Tekrardan merhabalar kızlar Bugün sizlerle son zamanlarda en çok tercih edilen kaban modellerinden bir kaçını ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir