Güncel Moda / Moda / Kombin / Asimetrik Kesime Sahip Elbise Modelleri

Asimetrik Kesime Sahip Elbise Modelleri

Modanın enleri arasında boy gösteren asimetrik kesime sahip elbise modelleri bu sezon da çok moda olacak. Tercih edeceğiniz asimetrik kesime sahip elbise modellerini uzun blazer ceketler ile birlikte kombin edebilirsiniz. Şık ve trend görünmenize kaynaklık edecek olan asimetrik kesime sahip elbise modellerini yüksek topuklu ayakkabı modelleri ile taçladırabilirsiniz. Eğer sokak modasına merhaba demek isteyenlerdenseniz stiletto tarzında ki ayakkabı modellerine yönelebilirsiniz. Modern duruşu ile ön plana çıkan stiletto tarzı ayakkabı modelleri kombin planlamanıza ayrı bir hava katarak farklılık yaratmanıza imkan tanımaktadır.

Dar elbise modelleri ile bir kombin hazırlamak isteyenlerdenseniz büyük ve gösterişli taşlara ev sahipliği yapan ayakkabı modellerine yönelebilirsiniz. Eğer daha spor bir kombin hazırlamak istiyorsanız dolgu topuklu ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. Rahatlığın ve şıklığın vazgeçilmezi olacak dolgu topuklu ayakkabı modellerine bayılacaksınız. 2016 sezonunun en özel parçaları arasında yer alacak balık elbise modelleri ile trend modaya ayak uydurmak isteyenlerdenseniz ayakkabı seçiminde stiletto tarzı modellere yönelebilirsiniz. Eğer sade bir kombin hazırlamak istiyorsanız aksesuar seçiminde inci detaya sahip kolye modellerinden yararlanabilirsiniz.

Marjinal forma ev sahipliği yapan arkası uzun önü kısa elbise modelleri de bu sezon çok moda olacak. Tercih edeceğiniz arkası uzun önü kısa elbise modellerini bağlama detayına sahip babetler ile taçlandırabilirsiniz. Bu tarz kombin planlamalarını mini kot ceketler ile destekleyebilirsiniz. Birbirinden modern kombinlere merhaba demenin zamanı.

elle

Yazar; Bayza

Sırada ki Moda Haberi

kombin13

Klasik Kombinler

Birbirinden trend klasik kombinler ile tanışmaya ne dersiniz? Eğer sizler de düşlerinizde ki kombinleri tarzınız ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir