Güncel Moda / Dekorasyon / Ada tipi mutfak modelleri

Ada tipi mutfak modelleri

Ada tipi mutfak modelleri

Artık standart L yada U mutfaklardan sıkıldınız mı? En yeni tasarımlar, yeni dekorasyon fikirleri ve mutfak dolap modelleri mi istiyorsunuz? İşte bu durumda sizler için en güzel dekorasyonlar ön plana çıkarken, ada tipi mutfak modelleri de, günümüzün en yaygın olarak tercih edilenlerinden.

Ada tasarımı

Aslında bu tasarımlar, L mutfak modellerine bir farklı bakış açısıdır. Mutfak ortasında kullanılacak, bir yemek masası tasarımın güzelliğini ortaya koyuyor. Tabi ki bu yemek masası, bildiğiniz standart masalardan olmayıp, mutfak dolabının bir bölümü olarak tasarlanıyor. Çekmeceleri ve bölmeleri bulunurken, depolama için de kullanılabilir.

Camlı tasarımlar

Elbette ki dekorasyonun güzelliği kadar, kolay kullanım ve temizlikte önemlidir. Bahsedilen ada tipi mutfak modelleri içerisinde bulunan tasarımlarda, mutfağınızın ortasında bulunan en şık mutfak dolap eklentisi, üzerine cam oturtulmuş bir modelden tercih edilebilir. Hem şıklığı ön plana çıkartacak, hem de temizlik açısından sizlere kolaylık sağlayacaktır.

Ada tezgâh ünitesi

Her ne kadar tasarımlar birbirinden farklı olsa da, ada tezgâh ünitesi tercih edilirken, evyeli modeller de göz atılabilir. Granit tezgâhlar bu konuda sizlere yardımcı olurken, evyeler de granit olarak kendinden tercih ediliyor. Kendinden evyeli modeller, tercih edebileceğiniz gibi, evye yuvası olan tezgâhlarda en yaygın olarak tercih ediliyor. Ada tezgâh ünitesi, pek çok çekmece bölümüne sahip olurken, en şık kulp tasarımları ile birlikte, kapaklı bölmelerden de tercihler gerçekleştirebilirsiniz.

Yazar; Kübra

Sırada ki Moda Haberi

Dekorasyon Örnekleri

2016 Dekorasyon Örnekleri

 2016’DA BU YENİLİKLERE BİR GÖZ ATIN Her geçen gün değişen dekorasyondaki yeniliklere baktığımızda 2016 yılında ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir