Güncel Moda / Moda / 2016 Kadın Cüzdan Modelleri

2016 Kadın Cüzdan Modelleri

2016 Kadın Cüzdan Modelleri

Günlük hayatta hemen herkesin kullandığı cüzdanlar artık bayanların da erkeklerin de vazgeçilmezi olmuştur. Erkek kadın demeden herkesin kullandığı aksesuarlardan birisidir. Hatta küçük çocukların bile kullandığını görmekteyiz. Kullanışlı yapısı itibari ile hayatımızda büyük bir önemi ve yeri vardır. Kredi kartı, para, fotoğraf, kartvizit, kimlik gibi eşyaları bir arada tutmamızı sağlar. Küçük boyutlu katlanabilir çantalardır başka bir deyişle. 2016 yılında da Modern çanta modelleri bayanların en popüler aksesuar modelleri olarak ön plana çıkıyor.

Kimimiz bir tane cüzdan alırız ve onu yıllarca kullanırız. Kimimiz de her gün farklı bir çeşit kullanmak isteriz. Cüzdan alırken bize uygunlığuna, fiyatına ve kalitesine bakarak almalıyız. Kalitesiz bir cüzdanı alıp bir iki ay kullanabilmektense, kaliteli bir cüzdanı alıp aylarca hatta yıllarca kullanmak daha uygundur. Kadın cüzdan modelleri içerisinde en yaygın olarak kullanılanı ve popüleri desenli ya da renkli cüzdanlardır. Kadınlar daha çok renkli ve şekilli cüzdanlar tercih ediyor. Kadınlar bu tarz modelleri tercih ederken, erkekler daha çok şekilsiz ve koyu renkli cüzdanları tercih ediyor. Yani kadın cüzdan modelleri ile erkek cüzdan modelleri arasında büyük farklar var.

2016 Kadın Cüzdan Modelleri Foto Galeri
En çok tercih edilen kadın cüzdan modellerini bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz. Guncelmoda sitemiz farkıyla en trend ve en çok tercih edilen cüzdan modellerini bir araya getirdik. Ünlü markaların en yeni koleksiyonlarından seçmeler sizlerle….

Yazar; Kübra

Sırada ki Moda Haberi

uygun-fiyatli-deri-ceketler

Black Friday İndiriminden Aldıklarım :)

Merhaba kızlar yazılarıma tekrardan devam etmek istiyorum . Öğrenci olduğum için yazı yüklemekte zorlanıyordum ama ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir