Güncel Moda / Moda / 2016 Gelinlik Aksesuarları

2016 Gelinlik Aksesuarları

Hazırlayacağınız gelinlik kombinlerini en şık gelinlik aksesuarları ile destekleyebilirsiniz. Modernliğin vazgeçilmezleri arasında yer alan 2016 gelinlik aksesuarlarına bayılacaksınız.

Trend Alın Taçları

Kına gecesi, düğün ve nişan gibi özel günlerde hazırladığınız kombinleri alın taçları ile destekleyebilirsiniz. Maskülen tarz yaratmanıza kaynaklık edecek olan alın taçları aynı zaman da kombininizin hareketlendirecektir.

GELİN

Çiçekli Taç Modelleri

Bohem şıklığını seven gelinliklerin ilk seçimi çiçekli taçlar olacak. Salık ve dalgalı saçlarınızı çiçekli taç modelleri ile destekleyebilirsiniz. Balık etek gelinlik modelleri ile hazırlayacağınız kombinler de çiçekli taç modellerini kullanıma alabilirsiniz.

GELİN3

Gelin Şapkası Modelleri

Otantik tarz ile tanışmak isteyenlerdenseniz gelinlik kombininizi gelin şapkası modelleri ile taçlandırabilirsiniz. Sezonun en özel parçalarından biri olan mini gelin şapkası modellerini, dağınık saç modellerinde kullanabilirsiniz. Dantel işlemeli ve uzun kuyruklu gelinlik modelleri için ideal olan gelin şapkası modelleri ile kusursuz görünüme sahip olabilirsiniz.

şapka

Sade şıklığı seven hanımların ilk seçimi olan inci detaylı gelin tokaları, sıkı at kuyruğu ya da topuz modelleri ile birlikte kullanıma alınabilir. Dantel işlemelere sahip uzun duvaklar ve gelinlik modelleri bu aksesuarlar için oldukça idealdir

.gl

 

Çiçekli Tokalar

Gelin topuzunuzu hareketlendirmek isteyenlerdenseniz çiçek detaylı tokaları tercih edebilirsiniz. Salaş topuz modellerinin en özel aksesuarı olacak bu tokaların inci modelleri de bulunmaktadır. Dilerseniz gelin topunuzu inci detaylı küçük tokalar ile de taçlandırabilirsiniz.,

GELİN3

Yazar; Bayza

Sırada ki Moda Haberi

uygun-fiyatli-deri-ceketler

Black Friday İndiriminden Aldıklarım :)

Merhaba kızlar yazılarıma tekrardan devam etmek istiyorum . Öğrenci olduğum için yazı yüklemekte zorlanıyordum ama ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir