Güncel Moda / Moda / 2016 En Moda Bot Modelleri

2016 En Moda Bot Modelleri

Kış aylarının en özel aksesuarları arasında yer alan en moda bot modelleri ile birbirinden trend kombinlere imza atmanın tam zamanı.

Zımba detayı ile taçlandırılmış bot modellerini kot jeanlar ile kombin edebilirsiniz. Trend görünümü ile faklılık yaratan zımba detaylı bot modellerini, mini kot etekler ile kombin edebilirsiniz. Spor şıklığın ön plana çıkmasına imkan tanıyacak olan bu kombin planlamasını ekose desenine sahip kabanlar ile birlikte kullanabilirsiniz. Trend görünümü ile farklılık yaratan ekose desenli gömlek modelleri günlük kullanım için idealdir.

toka3

Toka Detaylı Bot Modelleri

Klasik tarz yaratmanıza imkan tanıyacak olan toka detaylı bot modelleri bu sezon da çok moda. Trend görünümü ile farklılık yaratacak olan toka detaylı bot modellerini yırtık detaya sahip dar jeanlar ile destekleyebilirsiniz. Mini kazaklar ve salaş gömlek modelleri bu kombin planlaması için ideal olacaktır. Trend görünümü ile farklılık yaratacak olan bu gömlekli kazak kombini günlük kullanım için idealdir. Eğer sizler de düşlerinizde ki kombinler ile tanışmak ve modern şıklığa imza atmak isteyenlerdenseniz toka detaylı bot modellerini tercih edebilirsiniz. Kombin planlamalarınızda spor şıklık yaratmak isteyenlerdenseniz toka detaylı bot modellerini, desen detayına sahip taytlar ile kombin edebilirsiniz. Salaş uzun bluz modelleri ile kombin planlamanızı destekleyebilirsiniz. Bu tarz kombinler de bağlama detayına sahip salaş kaban modellerine yönelebilirsiniz.

.toka

Yazar; Bayza

Sırada ki Moda Haberi

uygun-fiyatli-deri-ceketler

Black Friday İndiriminden Aldıklarım :)

Merhaba kızlar yazılarıma tekrardan devam etmek istiyorum . Öğrenci olduğum için yazı yüklemekte zorlanıyordum ama ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir