Güncel Moda / Dekorasyon / 2016 Dekorasyon Örnekleri

2016 Dekorasyon Örnekleri

 2016’DA BU YENİLİKLERE BİR GÖZ ATIN

Her geçen gün değişen dekorasyondaki yeniliklere baktığımızda 2016 yılında daha rahat, ferah, kullanışlı ve modern ürünlere rastlıyoruz. Geçen yıllara nazaran 2016 dekorasyonundaki yenilikler şıklıktan ziyade kullanışlılığı ele almıştır.

2016′ da büyük avizeler ve büyük aksesuarlar en çok tercih edilenler arasında olacaktır. Aksesuarlarda açık ve soft renklerle ferah bir ortam yaratabilirsiniz. Bu yılın öne çıkan renkleri arasında mint yeşili, turkuaz ve pudra tonları yer almakta. Bu yıl fonksiyonel ürünler ön plana çıkıyor. Örneğin oturma odası modellerinde geçen yıllarda revaçta olan ağır modeller yerine kişiye özel rahatlık tercih edilmiş.

Yerden yüksek, tay tüyü, yataklı, fonksiyonel olup canlı ve pastel renklerin bir arada kullanıldığı modeller 2016 yenilikleri arasında. Ahşap mobilya ve dekorasyon ürünleri 2015’te olduğu gibi 2016’da da popülerliğini koruyor. Unutmayalım ki evi zengin gösteren perdedir. Perdeler bu yıl nostlaljiyi anımsatan simli, fırfırlı, dantelli olarak evimizi süsleyecek.

Bu yıl öne çıkan bir diğer yenilik ise duvar kağıtları. Özellikle de desenli ve rengarenk duvar kağıtları göze çarpıyor. Manzara desenleri, fotoğraf baskısı şeklindeki tablolar, üç boyutlu görseller, retro tarzı çiçekli ürünler de yine bu yıl duvarlarımızı süsleyecekler arasında.

2016 yatak odası modellerinde kendinize bir yenilik yapın ve koyu renkler yerine açık ve canlı renklere başvurarak odanızda fonsiyonel ürünleri tercih edin. Yatak odası başta olmak üzere evin her bölümünde kendinize yer açın.

Yazar; Kübra

Sırada ki Moda Haberi

Ada tipi mutfak modelleri 2016

Ada tipi mutfak modelleri

Ada tipi mutfak modelleri Artık standart L yada U mutfaklardan sıkıldınız mı? En yeni tasarımlar, ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir