Güncel Moda / Moda / 2016 Çanta Modelleri

2016 Çanta Modelleri

2016 Çanta Modelleri

2016 çanta modelleri, diğer yıllardaki çanta modellerine göre oldukça zengin görünmektedir. Püsküllü çanta modelleri, katlanabilir çanta modelleri ve bunun gibi daha birçok seçenekler ile bayanların gözünü kamaştıracak niteliktedir. Ünlü modacıların yaptıkları kreasyonları incelediğimizde bile kış aylarında dahi renkli çanta modellerine rastlayabiliyoruz. Eğer bayanlar da bir çanta almayı düşünüyor ise tercihlerini renkli çanta modellerinden yana kullanmaları önerilir. Çünkü 2016 çanta modelleri oldukça renkli geçecektir.

Tıpkı 2014 yılında katlanan çanta sezon trendlerinden biri olduğu gibi, 2016 yılının da çanta modelleri içerisinde seneye damgasını vuracaktır. Şık ve pratik bir görüntüsü ile bayanların oldukça dikkatini çeken çanta modelleri arasında yerini almış bulunmaktadır. Ayrıca diğer çanta modellerine göre de oldukça düşük fiyata sahip olması nedeni ile tercih edilen çantalardan biridir. Bu yılın trendi olma yolunda bir hayli hızla yürüyen püsküllü çantaları da unutmamak gerekir. Bayanlar elbiselerini şık bir aksesuar ile tamamlamak istiyor ise kombinlerini püsküllü çanta ile tamamlayabilirler. Ayrıca 2016 sezonunun geneline bakıldığında daha çok şık ve büyük çantaların ön planda olduğu dikkat çekmektedir.  Bu sezonda abiye çantaları da oldukça popüler bir görüntüye sahiptir.

Bayanlar katılacakları organizasyonlarda en güzel olabilmek adına, güzel kombinler hazırlamaya özen göstermektedirler.  Bu konuda bayanlar giydikleri kıyafetleri ile bütün oluşturabilecekleri abiye çantalara da gereken önemi verirler. Eğer tek renk bir abiye tercih edilmiş ise çanta seçiminiz kesinlikle parlak bir kumaş ile hazırlanmış olmalıdır. 2016 trendlerinde de oldukça ön planda olan bu parlak çantalar, tek renk abiye tercih edecek olanlar için ideal bir seçimdir. Taşlı abiye çantaları da ufak olması nedeni ile elde rahatlıkla taşınır. Bu çantalar daha çok mini abiyeler ile uyum sağlamaktadır.

Yazar; Kübra

Sırada ki Moda Haberi

uygun-fiyatli-deri-ceketler

Black Friday İndiriminden Aldıklarım :)

Merhaba kızlar yazılarıma tekrardan devam etmek istiyorum . Öğrenci olduğum için yazı yüklemekte zorlanıyordum ama ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir