Güncel Moda / Moda / 2016 Beyaz Elbise Modelleri

2016 Beyaz Elbise Modelleri

En şık ve moda beyaz elbise modelleri ile şıklığınıza şıklık katmaya ne dersiniz? Trend görünümü ile farklılık yaratacak olan beyaz elbise modelleri ile tarzınıza uygunluk gösteren kombinlere merhaba demenin zamanı.

Beyaz Elbise Modelleri İle Spor Şıklık

Trend modanın enleri arasında boy gösteren beyaz elbise modelleri bu sezon da çok moda olacak. Beyaz elbise modellerini kalın tabanlı spor ayakkabı modelleri ile taçlandırabilirsiniz. Kalın ayakkabı modelleri spor şıklık yaratmanıza kaynaklık edecektir. Eğer daha klasik bir tarz hazırlamak isteyenlerdenseniz oxford tarzı ayakkabı modellerine yönelebilirsiniz.

beyaz3

Beyaz Elbise Modelleri İle Sokak Şıklığı

Sokak şıklığı yaratmak  isteyenlerdenseniz salaş formda hazırlanmış beyaz elbise modellerini tercih edebilirsiniz. Modern ve trend görünümü ile ön plana çıkan salaş formda hazırlanmış beyaz elbise modellerini, büyük şapka aksesuarı ile taçlandırabilirsiniz. Kombin planlamanıza ayrı bir hava katacak olan büyük şapka aksesuarı 2016 sezonunun vazgeçilmezi olacak.  Eğer sade bir görünüm elde etmek isteyenlerdenseniz inci detaya ev sahipliği yapan aksesuar modellerini tercih edebilirsiniz. Modernliğin vazgeçilmezi olan inci detaylı küpe ve kolye modellerine yönelebilirsiniz.

.beyaz

Dar Beyaz Elbise Modelleri

Dar beyaz elbise modellerini, bağlama detayına sahip dolgu topuklu ayakkabılar ile destekleyebilirsiniz. Dolgu topuklu ayakkabı modelleri günlük kullanım için idealdir.Modernliğin vazgeçilmezleri arasında boy gösteren dar beyaz elbise modellerini desen detayına sahip ceketler ile kombin edebilirsiniz. Modern şıklığa merhaba demenin tam zamanı.

beyaz2

Yazar; Bayza

Sırada ki Moda Haberi

uygun-fiyatli-deri-ceketler

Black Friday İndiriminden Aldıklarım :)

Merhaba kızlar yazılarıma tekrardan devam etmek istiyorum . Öğrenci olduğum için yazı yüklemekte zorlanıyordum ama ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir