Güncel Moda / Dekorasyon / 2016 Ahşap Mutfak Modelleri

2016 Ahşap Mutfak Modelleri

2016 Ahşap Mutfak Modelleri

Ahşap tercih edilen evler her zaman hoşuma gitmiştir, ahşapın o yarattığı farklı hava insana nefes aldırıyor. Ahşap geçmişten günümüze kadar gelmiş mobilyaların vazgeçilmez unsurlarından bir tanesidir. Ahşaptan yapılmış evler bile hala bugüne kadar gelebilmiştir. Mutfaklarda ahşap kullanımı da özellikle eskiden kalan evlere göz atın bütün dolap modelleri ahşaptan yapılmaktadır. Dolaplarınız, tezgahlarınız ve bir çok mutfak araçları da ahşaptan yapılmaktadır.

Ahşaptan Vazgeçmeyin

Eskiden ahşaptan olan bir çok mutfak aracı günümüzde yerine yavaş yavaş lastikden yapılan araçlara bırakıyor. Ama ben hala ahşaptan yanayım ahşapın verdiği o enerjiyi hiç bir şey ile değişmem.Lastik ve silikondan yapılan eşyalar bana hem zararlı gözükmekte hemde olumsuz etki yaratmaktadır. Mutfaklarda kullanılan plastik masalarda ahşap masalar kadar etkili olamamaktadır.

Ahşaplarınızı koruyun

Ahşap mobilya tercih ediyorsanız uzun yıllar kullanmak için bakımının çok iyi yapılması gerekmektedir. Özellikle evleriniz nem alıyorsa ahşaplar için tehlikeli bir durum oluşabilir. Ahşap mobilyalarınızın ıslanmasını önleyin ve neme karşı önlemler alın.

Ahşap demek sağlam demektir

Ahşap eşyalar diğer plastik eşyalara oranla daha sağlam oldukları içinde çok tercih edilmektedir. Masa modellerinde kullanılan ahşap sayesinde üzerine istediğiniz gibi eşyalarınızı koyabilirsiniz. Ahşapların var olan tek düşmanı nemdir, onun dışında hiç bir şey eskitemez. Sizlerde evleriniz daha mistik ve sağlam yapılar inşa etmek için ahşap modelleri tercih edin.

Yazar; Kübra

Sırada ki Moda Haberi

Dekorasyon Örnekleri

2016 Dekorasyon Örnekleri

 2016’DA BU YENİLİKLERE BİR GÖZ ATIN Her geçen gün değişen dekorasyondaki yeniliklere baktığımızda 2016 yılında ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir