Güncel Moda / Moda / 2016 Abiye Çanta Modelleri

2016 Abiye Çanta Modelleri

2016 Abiye Çanta Modelleri

Kadınlar her gün başka bir davete katılıyorlar. Böyle davetler de kadınlar abiyelerinin şıklıklarını konuşturmaktadırlar. Modanın değişimiyle farklı renk ve zevklerde birbirinde farklı birçok abiye tasarlanıyor.

Bunun yanı sıra abiyelerinin tamamlayıcısı çantalardır. Çanta kadınların şıklığındaki en önemli etkendir. Bayanların kendi tarzını yansıtmasında çanta önemlidir. Bayanların tarzını ortaya koymasında abiye çantaları en önemli unsurdur.

Modanın gelişmesiyle her renk abiyeye uygun çanta bulmak oldukça kolaylaşmıştır. Abiyelerimizin şıklığını kullandığımız çantayla desteklemiş oluyoruz.

Abiye çantaları küçük ve dikkat çekici olarak tasarlamıştır. Elde taşıdığımız bu çantalar kıyafetimize uygun kumaşlardan seçildiğin de abiyelerin tamamlayıcısı olurlar. Küçük olmasıyla telefon ve makyaj malzemesi koymak için yeterli alan vardır. Yine de bir şey taşımak için değil de abiyemizi tamamlamak için kullanırız bu çantayı.

Bu sezonda birbirinden farklı renklerde 2016 abiye çanta modelleri görmekteyiz. Yine de kadınların vazgeçilmezi olan renklere ağırlık verilmiştir.   Her sezonda olduğu gibi bu sezonda parlak taşlarla süslü dikkat çekici abiye çantalar göze çarpmaktadır. Bu çantalarla şıklığımıza şıklık katmış oluruz.

Sezonun moda renklerinden olan siyah, beyaz ve grinin yanı sıra birçok renk de 2016 abiye çanta modelleri arasında yer almaktadır. En dikkat çekici renk ise bu sezonda mor olmuştur.  Bununla birlikte 2016 abiye çanta modelleri zincirler kullanılarak zarif ve şık bir görünüme büründürülmüş. Bu tasarımlarla her kesimden kadına hitap edilmiştir.

 

 

Yazar; Kübra

Sırada ki Moda Haberi

uygun-fiyatli-deri-ceketler

Black Friday İndiriminden Aldıklarım :)

Merhaba kızlar yazılarıma tekrardan devam etmek istiyorum . Öğrenci olduğum için yazı yüklemekte zorlanıyordum ama ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir